صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ۹۸

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ۹۸

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی ۲۲ آذرماه برگزار می‌شود
 بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه صنعت چاپ در منطقه خاورمیانه با حضور صد‌ها شرکت داخلی و خارجی از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نمایشگاه چاپ‌وبسته‌بندی

 رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: در این نمایشگاه ۴۰۰ شرکت داخلی از ایران و ۴۵ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، سوئد، آلمان، فرانسه، چین، ترکیه و کره جنوبی حضور و مشارکت دارند و نوین ترین تولیدات و خدمات خودشان را ارائه می‌کنند.

وی افزود: شرکت‌های داخلی و خارجی حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته‌؛ جدیدترین و نوین ترین دستگاه‌های چاپ،دستگاه های بسته بندی، دستگاه‌ها و تجهیزات کد‌گذاری، دستگاه‌های پلمپ صادراتی و کالاها و اجناس مخصوص بسته‌های داخلی و صادراتی را به نمایش می‌گذارند.

رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی اضافه کرد: این شرکت‌ها همچنین روش‌های نوین بسته‌بندی کالا برای جذب مخاطبان و بازارهای صادراتی را نیز به نمایش می‌گذارند.

وی تصریح کرد: در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه چاپ، یک همایش علمی و چهار کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش و جایگاه مهم آن در توسعه صنعتی و صادراتی کشور برگزار می‌شود.

ابوالحسنی اضافه کرد: همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چاپ، نخستین همایش بین المللی صنعت چاپ نیز در سالن شماره دو نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و در آن شخصیت‌هایی از کشورهایی کره جنوبی، چین و تایوان و همچنین برخی از مقامات کشورمان و شخصیت های علمی سخنرانی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه در طول چهار روز برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، چهار هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای افغانستان، عراق، چین، کره جنوبی و تایوان از نمایشگاه بازدید کنند و با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات تجاری و اقتصادی می‌شوند.

رئیس ستاد برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی گفت: ۳۰درصد از فضای نمایشگاه امسال در اختیار بخش ماشین‌آلات چاپ، ۴۰ درصد در اختیار ماشین آلات بسته‌بندی و ۳۵درصد در اختیار دیگر بخش های مرتبط قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ماشین‌آلات صنعت چاپ بسیار سنگین و دارای قطعات و بخش‌های بسیاری است و نمی‌توان آن را در مدت کوتاهی سرهم کرد، اما با این وجود در نمایشگاه امسال شاهد حضور تعداد زیادی از آنها هستیم.

ابوالحسنی تصریح کرد: هدف از برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت چاپ؛ ارائه جدیدترین خدمات و محصولات در جهت حمایت از تولید داخل، حمایت از صنایع داخلی و انتقال دانش و تکنولوژی است.

 بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از ۲۲ تا ۲۵ آذرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان است.

این را هم ببینید

نمایشگاه کتاب

پرفروش ترین کتاب در نمایشگاه کتاب تهران ۹۷

در این مطلب با برخی از کتابهای پرفروش درنمایشگاه کتاب ۹۷ آشنا می شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =