صفحه اول / فرهنگی و هنری / صنایع دستی / عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته گردشگری، عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود.

صنایع دستی سیستان و بلوچستان


علیرضا جلال زایی سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: این نمایشگاه از ۲ تا ۵ مهر ماه با هدف معرفی قابلیتهای گردشگری و بوم گردی استان در عمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با برگزاری این نمایشگاه می کوشیم سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور را هم برای سرمایه گذاری در داخل کشور جذب کنیم.
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یادآور شد: نواختن زنگ گردشگری در مدارس استان، بازدید رایگان در روز جهانی گردشگری از موزه های سطح استان، تور رایگان برای دانشجویان جدید رشته گردشگری با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مسابقات عکاسی، نقاشی برای مدارس ابتدایی و افتتاح واحدهای بوم گردی و دفاتر خدمات مسافرتی و سفره خانه های سنتی ویژه برنامه های هفته گردشگری در استان به حساب می آید.
جلال زایی تصریح کرد: ارائه تخفیف هتل ها و مراکز گردشگری در این هفته، ارائه بسته های گردشگری، انتخاب بزرگان و مفاخر استان به عنوان سفیران گردشگری، اجرای طرح همیار گردشگر، توزیع کارت شناسایی حامیان بیابان لوت برای شاخه دانش آموزی، نشست علمی با اساتید و دانشجویان گردشگری و نمایشگاه های مرتبط با آئین محرم با مشارکت دستگاههای مرتبط از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان خواهد بود.

این را هم ببینید

صنایع دستی کردستان نماد فرهنگ و زندگی

شب فرهنگی کردستان در برج میلاد تهران

نخستین شب فرهنگی کردستان جمعه پنجم مرداد ماه از ساعت ۲۱ الی ۲۴ با همراهی هنرمندان، مفاخر و فعالان فرهنگی و گردشگری استان در برج میلاد و با حضور مردم برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 13 =