صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران

نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران

نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران ، اینوتکس ۲۰۱۸

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸) با هدف حمایت از محصولات/خدمات فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیر ماه ۹۷، در مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو برگزار می‌شود.

نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران

بنابر اعلام دبیرخانه نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران (INOTEX ۲۰۱۸)، در طول ۶ دوره گذشته این نمایشگاه، بیش از ۷۵۰ شرکت فناور از ۲۵ کشور دنیا فناوری‌های خود را به معرض نمایش گذاشته‌اند و بیش از ۱۳۰ قرارداد و سند همکاری نیز میان شرکت‌های ایرانی و خارجی منعقد شده است.

در سال جاری، نزدیک به ۴۰۰ بازیگر مختلف از اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور (اعم از شرکت‌ها، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و …) در فضایی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع،‌ آخرین دستاوردهای خود را به بیش از ۸۰۰۰ نفر بازدیدکننده عرضه خواهند کرد.

همچنین برنامه‌ها و بخش‌های متنوعی همچون «کافه سرمایه»، «گردهمایی شهرداری‌های کلانشهرها»، «رقابت استارتاپی»، «صبح خلاق تهران»، «رویداد بانی»، «تورهای بازدید صنایع»، «INOTEX Talent»، «نشست فناوری کشورهای عضو D-۸ با موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر»، «چهارمین نشست شبکه‌سازی نوآوری با موضوع شهر هوشمند»، «سومین رویداد اینوتک سلامت»، «تجربه فناوری» و … در این رویداد پیش‌بینی شده است و این نمایشگاه، بستر متمایزی برای جذب سرمایه، یافتن شرکا و عقد قرارداد با مشتریان جدید بوده و به‌روزترین محتوای مورد نیاز کارآفرینان حوزه نوآوری به آنها منتقل شود.

ساعات بازدید نمایشگاه نوآوری و فناوری ۹۷ تهران از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰شب در مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو واقع در تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب برگزار می‌شود و موضوع اصلی نمایشگاه در سال جاری «شهر هوشمند» است

این را هم ببینید

نمایشگاه قرآن ۹۷

تعویض قرآن‌های مستعمل با نو در نمایشگاه قرآن ۹۷

در ­غرفه تعویض قرآن‌های مستعمل با نو نمایشگاه قرآن به مراجعه کنندگان، قرآن جدید هدیه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 9 =