صفحه اول / فرهنگی و هنری / صنایع دستی / عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته گردشگری، عمان میزبان نمایشگاه صنایع دستی سیستان و بلوچستان می شود.

صنایع دستی سیستان و بلوچستان


علیرضا جلال زایی سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب گفت: این نمایشگاه از ۲ تا ۵ مهر ماه با هدف معرفی قابلیتهای گردشگری و بوم گردی استان در عمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با برگزاری این نمایشگاه می کوشیم سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور را هم برای سرمایه گذاری در داخل کشور جذب کنیم.
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یادآور شد: نواختن زنگ گردشگری در مدارس استان، بازدید رایگان در روز جهانی گردشگری از موزه های سطح استان، تور رایگان برای دانشجویان جدید رشته گردشگری با همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان، مسابقات عکاسی، نقاشی برای مدارس ابتدایی و افتتاح واحدهای بوم گردی و دفاتر خدمات مسافرتی و سفره خانه های سنتی ویژه برنامه های هفته گردشگری در استان به حساب می آید.
جلال زایی تصریح کرد: ارائه تخفیف هتل ها و مراکز گردشگری در این هفته، ارائه بسته های گردشگری، انتخاب بزرگان و مفاخر استان به عنوان سفیران گردشگری، اجرای طرح همیار گردشگر، توزیع کارت شناسایی حامیان بیابان لوت برای شاخه دانش آموزی، نشست علمی با اساتید و دانشجویان گردشگری و نمایشگاه های مرتبط با آئین محرم با مشارکت دستگاههای مرتبط از دیگر برنامه های هفته گردشگری در استان خواهد بود.

این را هم ببینید

خاتم کاری

موزه تخصصی خاتم در شیراز

معاون صنایع دستی و هنرها ی سنتی فارس بر لزوم معرفی هرچه بیشتر این هنر اصیل در شیراز تاکید کرد و از راه اندازی موزه تخصصی خاتم خبر داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 20 =