صفحه اول / گوناگون / پیش فروش بلیط های نوروزی

پیش فروش بلیط های نوروزی

پیش فروش بلیط های نوروزی

 

پیش فروش بلیط های نوروزی

  مدیرکل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: پیش فروش بلیط های نوروزی همزمان با سراسر کشور از یازدهم اسفندماه آغاز می شود.
 
حسن رحمانی افزود: متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایت های www.payaneh.ir، www.payaneha.com و www.irsafar.com نسبت به تهیه بلیط نوروزی اقدام کنند.

وی اظهار داشت: همچنین مسافران نوروزی می توانند از هیجدهم اسفندماه بلیط های نوروزی را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق پایانه های عمومی و دفاتر فروش بلیط در سطح شهر تهیه نمایند.

وی از آمادگی مجموعه حمل و نقل جاده ای لرستان برای اجرای طرح جابجایی مسافران در نوروز 95 خبرداد و گفت: این طرح از 25 اسفندماه سال جاری آغاز می شود و تا 15 فروردین 95 ادامه خواهد داشت.

رحمانی تاکید کرد: سامانه پیام کوتاه به شماره 3000143 به منظور نظارت بر عملکرد شرکت های حمل و نقل مسافربری راه اندازی شده تا مردم نظرات خود در خصوص ناوگان حمل و نقل را به این شماره پیامک کنند.

تعداد ناوگان مسافربری استان یکهزار و 940 دستگاه شامل 228 دستگاه اتوبوس، مینی بوس 842 دستگاه و سواری کرایه 870 دستگاه است.

همچنین: مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: با توجه به اطلاع رسانی گسترده ای که توسط متولیان و دست اندرکاران صنعت حمل و نقل جاده ای از پیش فروش نوروزی بلیت اتوبوس انجام داد، استقبال خوبی از پیش فروش بلیط نوروزی اتوبوس صورت گرفته است. 
به گزارش های روبط عمومی حمل و نقل و پایانه های استان تهران، مهندس صالحیان گفت: گزارش های حاکی از مراکز پیش فروش بلیت نوروزی اتوبوس نشان می دهد که هیچ گونه مشکلی بابت ارایه بلیت نوروزی اتوبوس وجود ندارد. تمامی 13 مرکزی که در تهران برای عرضه نوروزی بلیط اتوبوس به مسافران فعال هستند تا 20 اسفند ماه بلیت های اتوبوس را برای سفرهای نوروزی به مسافران بین شهری پیش فروش می کنند.
اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران با تلاش های انجام شده برای سفرهای برنامه ریزی شده مسافران در این ایام مشکلی نداشته و توان ساماندهی و جابه جایی چهار میلیون مسافر را در ایام نوروز دارد. 
صالحیان گفت: امسال برای اولین بار پیش فروش اینترنتی، خرید بلیت با پیامک و تلفن گویا از اول اسفند تا 7 اسفند انجام شد. از 8 تا 20 اسفند نیز پبش فروش حضوری بلیت در 13 مرکز در تهران در حال انجام است و مسافران می توانند با مراجعه حضوری به مراکز پیش فروش و پایانه های مسافربری برای تهیه بلیت اقدام نمایند. در عین حال خرید اینترنتی و خرید بلیت اتوبوس با پیامک و تلفن گویا نیز در طول این ایام و در تمامی ایام سال امکان پذیر است.
گفتنی است که مردم و مسافران عزیز می توانند علاوه بر پایانه های مسافربری به مراکز پیش فروش بلیت اتوبوس که در زیر آمده است مراجعه نمایند و بلیت نوروزی خود را حضوری تهیه نمایند. 
1- خیابان فردوسی شمالی ، نبش چهار راه کوشک، جنب بانک تجارت، ذفتر تعاونی شماره یک ایران پیما.
2- خیابان تهران پارس، نرسیده به فلکه اول، نبش 136 غربی، دفتر تعاونی شماره 13 آسیا سفر.

(توضیحات آسیاسفر : مسافران عزیز در شعب آسیاسفردرتمامی ترمینال های مسافربری در  ایام سال رزرو و فروش بلیط اتوبوس انجام می شود:

آدرس پايانه بیهقی : تهران میدان آرژانتین – پایانه و پارک سوار بیهقی

منبع : اینترنت

این را هم ببینید

در مورد مایکروفر چه میدانیم؟

در مورد مایکروفر چه میدانیم؟

مطالعات پژوهشگران دانشگاه منچستر اثبات کرد میزان دی اکسید کربن تولید شده در مایکروفر برابر با آلاینده های ایجاد شده توسط ۷ خودرو است.