صفحه اول / فرهنگی و هنری / گردشگری و تاریخی / نمایشگاه گردشگری ۱۸ بهمن ۹۵ در تهران

نمایشگاه گردشگری ۱۸ بهمن ۹۵ در تهران

نمایشگاه گردشگری ۱۸ بهمن ۹۵ در تهران

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار "ایران را متفاوت ببینید" افتتاح می شود و تا پنج شنبه ۲۱ بهمن ادامه دارد.این نمایشگاه فرصت مناسبی است برای آشنایی با مناطق گردشگری ایران و برنامه ریزی برای مسافرت در نوروز ۹۶

نمایشگاه_گردشگری 95

نمایشگاه گردشگری ۹۵ در حقیقت این فرصت را برای تمامی سازمانها، اتحادیه ها، تشکل ها، شرکتها و همچنین افرادی که به نوعی در ارتباط با این صنعت هستند ایجاد نموده تا امکان معرفی و ارائه توانمندیها و امکانات خود را هم به عموم مردم و هم به موسسات و سازمانهای مرتبط بدست آورند.
نمایشگاه بین المللی گردشگری وصنایع وابسته تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشورمان در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری WTO به ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه سازمان مذکور است .

هرساله اسامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه از سوی برگزارکننده در اختیار WTO قرار میگیرد و حضور در آن به عنوان یک رکورد از سوی سازمان فوق الذکر در سوابق شرکت کنندگان ثبت می شود.

بعلاوه این نمایشگاه تنها نمایشگاه در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری در تهران است که مجوز قانونی سازمان توسعه تجارت را دارا میباشد.
بدیهی است گردشگری و هتل داری لازم و ملزوم یکدیگرند و تقویت هر یک از این دو لازمه توسعه و پیشرفت دیگری است. هتل داری در خدمت سفر و گردشگری است و گردشگری نیز نیازمند هتل داری مطلوب و توانا است.

از سوی دیگر گستره صنایع و خدمات مرتبط با هتل داری آنقدر وسیع و بزرگ است که می توان گفت این صنعت از بیشتر شاخه های صنایع و خدمات بهره و سهمی را برده است.

گفتنی است: نمایشگاه گردشگری ۹۵ در فضایی بالغ بر ۲۱ هزار متر مربع در سالن های غربی نمایشگاه ( ۳۱،۳۵،۳۸،۴۰،۴۱و ۴۴) با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با حضور فعالان این حوزه برگزار می شود.

 

این را هم ببینید

پاییز در تالش

زیبایی های تالش در پاییز

شهرستان تالش نام خود را از نام قوم تالش گرفته که بازمانده‌ی اقوام کادوس باستان و از همسایگان دیرین قوم گیل بوده‌اند.