صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نمایشگاه موتورسیکلت ۹۵

نمایشگاه موتورسیکلت ۹۵

نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت ۹۵

نمایشگاه بین‌المللی موتورسیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (ایران رایدکس) ،سومین سال متوالی ۲۷ دی به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران گشایش می‌یابد.

موتور

هدف از برگزاری این نمایشگاه توسعه صنعت موتورسیکلت، حرکت به سوی هوای پاک، بهبود کیفیت محصولات، خدمات و معرفی ظرفیت‌های موجود واحدهای تولیدی ـ صادراتی کشور عنوان شده است.

اطلاع‌رسانی درباره آخرین محصولات، دستاوردها، معرفی برندهای فعال و مطرح خارجی و ایرانی، انتقال تجربیات و ارتقاء دانش تولید داخلی، فرهنگ‌سازی در راستای حفظ محیط زیست با استفاده از فناوری‌های نوین و سازگار با محیط زیست و معرفی محصولات نقلیه‌ای با مصرف سوخت پایین به منظور کاهش آلودگی هوا از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه موتورسیکلت است.

شرکت‌کنندگان در بخش خارجی نمایشگاه، شرکت‌ها و برندهای معتبر از کشورهای چین و تایوان هستند که به همراه تولیدکنندگان و شرکت‌های ایرانی، محصولات خود را در زمینه انواع نیرو محرکه مانند موتورسیکلت، دوچرخه، وسایل نقلیه سه چرخ، چهار چرخ، ساحلی و مخصوص برف، وسایل نقلیه بدون سوخت مانند دوچرخه، سه‌چرخه، اسکوتر، اسکیت و غیره را تا ۳۰ دی به نمایش می‌گذارند.

در طول برگزاری نمایشگاه همچنین همایش مربوط به صنعت موتورسیکلت ایران و تست محصولات مرتبط برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش این نمایشگاه که بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاری مشترک خارجی و تولید محصولات متنوع و سازگار با محیط زیست است در فضایی به وسعت ۳۴۰۰ مترمربع و با حضور ۶۰ شرکت ایرانی و ۴۵ شرکت خارجی گشایش می‌یابد.

 

این را هم ببینید

نمایشگاه کتاب

ترفندهای خرید از نمایشگاه کتاب ۹۷

هرساله سلیقه‌های مختلف در ایام اردیبهشت ماه و برگزاری نمایشگاه کتاب راهی این رویداد بزرگ بین‌المللی می‌شوند. در ادامه مطلب به ترفتدهای خرید از تمایشگاه کتاب ۹۷ پرداخته ایم.