صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نمایشگاه طلا جواهر اصفهان تیرماه ۹۷

نمایشگاه طلا جواهر اصفهان تیرماه ۹۷

نمایشگاه طلا جواهر اصفهان تیرماه ۹۷

اصفهان که از سال‌های دور قطب صنعت طلای ایران به شمار می‌رفته است، تیر ماه ۹۷ میزبان دوازدهمین نمایشگاه طلا خواهد بود.

نمایشگاه طلا جواهر اصفهان تیرماه ۹۷

به نقل از اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات، تولیدات فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی که در سراسر کشور با عنوان نمایشگاه طلا شناخته می‌شود، از ۲۴ تا ۲۸ تیر ماه ۹۷ در اصفهان برگزار خواهد شد و بزرگان فعال این صنعت را در قطب طلای کشور گرد هم جمع خواهد کرد.

فعالان عرصه‌های ماشین‌سازی، مخراج‌کاری و تراش سنگ‌های قیمتی، قلمکاری و ری‌گیری، تولیدات فلزات گران‌بها، سنگ‌های تزئینی و تجهیزات و صنایع وابسته می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، بخشی از فعالیت‌ها و توانمندی‌های خود را به نمایش عمومی بگذارند.

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تلاش کرده‌ است رویکردهای علمی به برگزاری این نمایشگاه داشته باشد به طوری که حضور مراکز علمی آموزشی و مؤسسات فعال در زمینه تولیدات فلزات گران‌بها و سنگ‌های قیمتی در این نمایشگاه از جمله ویژگی‌های اصلی آن به شمار می‌رود.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات، تولیدات فلزات گران‌بها و سنگ‌های قیمتی در حالی برگزار می‌شود که هنر بی‌نظیر ایرانیان در استفاده از ماشین‌آلات و ابزار و سنگ‌های تزئینی در ساخت مصنوعات طلا و جواهر و پیاده‌سازی طرح‌های منحصر به فرد و همچنین قدمت پیشه‌وران ایرانی در این صنعت باعث شده صنعت طلای ایران و در رأس آن استان اصفهان، طلای ناب و درخشان بازارهای جهانی باشد.

یازدهمین دوره این نمایشگاه سال گذشته و در چهار سالن برگزار شد که طی آن ۱۲۳ مجموعه داخلی و ۱۷ مجموعه خارجی به عرضه توانمندی‌های خود پرداختند؛ این نمایشگاه سال گذشته بیش از ۱۰ هزار بازدیدکننده داشت که ۵ هزار بازدیدکننده، به صورت تخصصی در حوزه‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه فعالیت داشتند.

این را هم ببینید

نمایشگاه کتاب

ترفندهای خرید از نمایشگاه کتاب ۹۷

هرساله سلیقه‌های مختلف در ایام اردیبهشت ماه و برگزاری نمایشگاه کتاب راهی این رویداد بزرگ بین‌المللی می‌شوند. در ادامه مطلب به ترفتدهای خرید از تمایشگاه کتاب ۹۷ پرداخته ایم.