صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران دی ماه ۹۶

نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران دی ماه ۹۶

 نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران دی ماه ۹۶

اولین نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران برای معرفی علمی و کاربردی خدمات مدیریتی و فرانچایز و استارت آپ ها ۲۱ الی ۲۴ دی ماه ۹۶ در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. ساعت بازدید این نمایشگاه ۱۰ الی ۱۷ می باشد.

 این نمایشگاه شامل سمینار ها و کارگاه ها و کلاس هایی برای معرفی علمی و کاربردی خدمات مدیریتی و فرانچایز و استارت آپ ها خواهد بود.

نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران دی ماه ۹۶

مهدی فرهادنیا مدیر پروژه نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران اظهار کرد: این نمایشگاه محل حضور کسب و کارهای نوین است که این روزها در جامعه مورد استفاده قرار می‌گیرد و این حوزه‌ها در توسعه کسب و کار کشور نقش خواهند داشت.

وی آمار بازگشت سرمایه کسب و کار های جدید را براساس اعلام بانک جهانی شگفت آور دانست و افزود: نرخ بازگشت سرمایه در بخش کشاورزی ۳۰ درصد، صنعت ۵۰ درصد، خدمات ۱۰۰ درصد، مواد مخدر ۲۰۰ درصد است اما نرخ بازگشت سرمایه در حوزه تحقیق و توسعه ۳ هزار درصد است.

مدیر پروژه نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران ادامه داد: ایران در حال پوست اندازی از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش‌بنیان است و ما نیز به جهان در این ارتباط همسو خواهیم بود.

وی نمایشگاه توسعه کسب و کار را در شکل گیری این اقتصاد موثر دانست و تصریح کرد: سه حوزه خدمات مدیریتی، حوزه خدمات فرانچایز و استارت‌آپ‌های مدیریتی از بخش های اصلی این نمایشگاه است.

این را هم ببینید

نمایشگاه قرآن ۹۷

نمایشگاه قرآن ۹۷

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با عنوان «قرآن؛ چلچراغ هدایت» با حضور ۲۰ مؤسسه بین‌المللی قرآنی از ۷ کشور جهان از ۲۹ اردیبهشت تا ۱۴ خردادماه ۹۷ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقمندان است.