صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نمایندگان رسانه‌های کشورهای ترکیه، امریکا، فرانسه و لبنان در میزتخصصی بخش بین‌الملل پنجمین رو ز از نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، در پنجمین روز از نمایشگاه مطبوعات ۴ میزتخصصی در بخش بین‌الملل نمایشگاه واقع در شبستان اصلی برگزار می‌شود.

در اولین نشست از ساعت ١٠ تا ١١:٣٠، یعقوب اصلان نماینده تلویزیون اولوسال ترکیه، نقش رسانه‌ها در همکاری منطقه‌ای را تشریح می‌کند.

وحید سالمی نیگجه عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) امریکا هم از ساعت ١۴ تا ١۵:٣٠، کارگاه عکاسی با عنوان «چشم بشر» را برگزار می‌کند و مروری بر عکاسی‌ خبری از آغاز تاکنون خواهد داشت.

در نشست سوم، علی منتظری خبرنگار بخش عربی تلویزیون کانال ٢۴ فرانسه مخاطبان را با این تلویزیون آشنا کرده و «نقش رسانه‌ها در دیپلماسی و سیاست خارجی کشورها» را تبیین می‌کند، این نشست از ساعت ١۶ آغاز می‌شود.

در آخرین نشست پنجمین روز نمایشگاه هم که از ساعت ١٨ برگزار می‌شود، محمدحسن البحرانی رئیس‌دفتر تلویزیون المیادین لبنان ضمن آشنایی مخاطبان با این رسانه، در مورد «نقش رسانه‌های ماهواره‌ای در منطقه» از ساعت ١٨ صحبت می‌کند.

 

این را هم ببینید

نمایشگاه قرآن ۹۷

نمایشگاه قرآن ۹۷

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با عنوان «قرآن؛ چلچراغ هدایت» با حضور ۲۰ مؤسسه بین‌المللی قرآنی از ۷ کشور جهان از ۲۹ اردیبهشت تا ۱۴ خردادماه ۹۷ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقمندان است.