صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نشست های تخصصی در نمایشگاه مطبوعات

نمایندگان رسانه‌های کشورهای ترکیه، امریکا، فرانسه و لبنان در میزتخصصی بخش بین‌الملل پنجمین رو ز از نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات، در پنجمین روز از نمایشگاه مطبوعات ۴ میزتخصصی در بخش بین‌الملل نمایشگاه واقع در شبستان اصلی برگزار می‌شود.

در اولین نشست از ساعت ١٠ تا ١١:٣٠، یعقوب اصلان نماینده تلویزیون اولوسال ترکیه، نقش رسانه‌ها در همکاری منطقه‌ای را تشریح می‌کند.

وحید سالمی نیگجه عکاس خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) امریکا هم از ساعت ١۴ تا ١۵:٣٠، کارگاه عکاسی با عنوان «چشم بشر» را برگزار می‌کند و مروری بر عکاسی‌ خبری از آغاز تاکنون خواهد داشت.

در نشست سوم، علی منتظری خبرنگار بخش عربی تلویزیون کانال ٢۴ فرانسه مخاطبان را با این تلویزیون آشنا کرده و «نقش رسانه‌ها در دیپلماسی و سیاست خارجی کشورها» را تبیین می‌کند، این نشست از ساعت ١۶ آغاز می‌شود.

در آخرین نشست پنجمین روز نمایشگاه هم که از ساعت ١٨ برگزار می‌شود، محمدحسن البحرانی رئیس‌دفتر تلویزیون المیادین لبنان ضمن آشنایی مخاطبان با این رسانه، در مورد «نقش رسانه‌های ماهواره‌ای در منطقه» از ساعت ١٨ صحبت می‌کند.

 

این را هم ببینید

گل و مرغ

گل و مرغ، یکی از مهمترین مکتب‌‌‌های هنر نقاشی ایرانی

گل و مرغ ترکیبی از دو سوژه است. گل و مرغ در تمام طول تاریخ تصویری و فرهنگی ایران به شکل ویژه و به دلیلی خاص حضور دارند تا اینکه در دوران صفویه که به پدیدار شدن شکل‌‌‌های مشخص‌تری از آنها می‌‌‌رسیم، به این طریق این موضوع اهمیت مرکزی پیدا می‌‌‌کند.