صفحه اول / اقتصاد و تجارت / معرفی طلای جدید

معرفی طلای جدید

معرفی طلای جدید 

سنگاپور شمش های الماسی را طراحی کرده که بین ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار دلار ارزش دارند و به سرعت قابل معامله و قیمت گذاری هستند.

طلای جدید معرفی شد

 

طلای جدید

به گزارش کیمیا رسانه به نقل از ایبنا ، «بورس سرمایه گذاری الماس سنگاپور» اعلام کرد، با راه اندازی شکل جدیدی از استاندارد برای سنگ های قیمتی که رقیبی برای شمش طلا هستند، از این پس سرمایه گذاران می توانند به جای استفاده از طلا از شمش های الماس بعنوان سرمایه گذاری امن بهره ببرند.

همچنین الماس می تواند بعنوان بهترین گزینه برای سرمایه گذاران تلقی شود؛ ضمن اینکه الماس، فشرده ترین نوع ثروت در جهان است.

بر همین اساس به دلیل اینکه همواره ارزش گذاری الماس شخصی بوده و تجارت با آن مشکل و همچنین هر سنگ الماس با یک سنگ دیگر به لحاظ ارزشی متفاوت بوده است. طلا برای سرمایه گذاران ارزشمندتر تلقی شده است؛ اما در حال حاضر فناوری این مشکلات را بر طرف کرده و از الماس می توان بعنوان «طلای جدید» یاد کرد.

در همین حال شرکت سنگاپوری «دایاموند مینت» شمش های الماسی را طراحی کرده که ارزش آنها به سرعت قابل بررسی است.  هر شمش بین ۱۰۰هزار دلار تا ۲۰۰هزار دلار قیمت گذاری شده است.  در واقع الماس ها در یک برگه ای به اندازه یک کارت اعتباری نگهداری می شوند که این کارت دارای تراشه ای برای محاسبه فوری قیمت آن بر اساس تجارت در بورس و تایید فوری آن است.

این را هم ببینید

نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017

نقش نمایشگاه‌ها در توسعه صادرات

برگزاری نمایشگاه های بین المللی ابزار کارآمدی برای افزایش صادرات کشورها محسوب می شود تا با تمرکز بر کالاهای دارای مزیت نسبی و کشورهای هدف، از آن به طور موثری بهره برداری کنند.در ادامه مطلب به این موضوع پرداخته ایم.