صفحه اول / سبک زندگی / تغذیه و سلامت / شیرینی درمان افسردگی با تلخی قهوه

شیرینی درمان افسردگی با تلخی قهوه

شیرینی درمان افسردگی با تلخی قهوه

نوشیدنی قهوه در ایران در زمان صفویه جای خود را در میان نوشیدنی‌های روزانه ایرانی‌ها باز کرد. این نوشیدنی سیاه و تلخ بسته به منطقه جغرافیایی و طبقه اجتماعی دوستداران خود را داشت.

شیرینی درمان افسردگی با تلخی قهوه

به گزارش کیمیا رسانه به نقل از آفتاب، امروزه نوشیدن انواع قهوه از جمله قهوه فرانسه، اسپرسو، کاپوچینو و قهوه فوری و شیرقهوه طرفداران زیادی پیدا کرده و شرکت‌های زیادی به سمت تولید این محصول رو آورده‌اند.

از فواید قهوه می‌توان به خاصیت نشاط‌بخشی و ضد افسردگی آن اشاره کرد و نوشیدن یک فنجان قهوه در بسیاری از مواقع سردرد را برطرف می‌کند.

از بین تولیدکنندگان این محصول، شرکت صنایع غذایی دوبیس در سال ١٣٨۴ به منظور ایجاد سیستم مدرن برای تولید، بسته‌بندی و توزیع  انواع پودر قهوه و کاکائو در بسته‌بندی‌های متنوع برای اولین بار در ایران گامی نو در عرصه تولید این نوع محصولات برداشته است. همچنین محصولات این شرکت تهیه شده از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه وارد شده در کشور از مبدا کشورهای اروپای غربی و توسط خود شرکت هستند.

 دوبیس با تولید محصولات متنوع پودری در زمینه قهوه، کافی‌میکس ، هات‌چاکلت، پودر کاکائو، کاپوچینو، پودرهای آبمیوه، انواع مکمل‌های غذایی و رژیمی، انواع ویتامین‌ها و آمینواسیدها، چربی‌سوزها، شیرین‌کننده‌های رژیمی و شکر با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت در خدمت هموطنان است.

دوبیس موفق به اخذ همه ایزوها و استانداردهای بین‌المللی لازم برای انجام امور مدیریتی و تولید مطرح سراسر دنیا شد که از این رو می‌توان به ISO ۹۰۰۱ ، ISO ۲۲۰۰۰ و HACCP اشاره کرد.

مصرف‌کنندگان می‌توانند محصولات دوبیس را از همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و معتبر کشور تهیه کنند.

این را هم ببینید

زمان مناسب نوشیدن چای

در طب سنتی مانند طب جدید تعادل در مصرف مواد غذایی بسیار حائز اهمیت است. مانند خیلی از مواد غذایی، اگر چای سیاه را به درستی مصرف نکنیم مشکلات فراوانی را برای بخش‌های مختلف بدن به وجود خواهد آورد.