صفحه اول / گوناگون / زمان برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیت رهبری و حرم رضوی

زمان برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیت رهبری و حرم رضوی

زمان برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیت رهبری و حرم رضوی

 هیات دولت با صدور اطلاعیه ای از ملت شریف ایران دعوت کرد تا در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی که روز چهارشنبه از سوی رهبر معظم انقلاب، ۲۲ دی ماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می شود، حضور یابند.

آیت الله هاشمی
هیات دولت جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت مجدد ارتحال عالم مجاهد، مبارز خستگی ناپذیر، یار دیرین و همدل و همراه امام و رهبری و محبوب مردم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمه الله علیه، ملت شریف و قدرشناس را به شرکت گسترده در مراسم ترحیمی که از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در روز چهارشنبه ۲۲ دیماه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ در حسینیه امام خمینی برگزار می شود دعوت می کند.
 
حضور گسترده همگان در این مراسم ادای احترام به خدمتگزاران صادق این سرزمین خواهد بود.

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی روز پنجشنبه ۲۳ دی ماه در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

 به مناسبت ارتحال یار دیرین امام و رهبری مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی مراسم بزرگداشتی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

این مراسم روز پنجشنبه جاری از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۱۱ در رواق بزرگ امام خمینی حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

این مراسم به همت نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، تولیت آستان قدس رضوی، استاندار خراسان رضوی و شورای عالی حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود.

 

این را هم ببینید

درمان سرماخوردگی با دمنوش های گیاهی

علائم بیماری در مراحل اولیه‌ی سرماخوردگی (نزله‌ی گرم) شامل ترشحات رقیق و آبکی بینی و حلق، سوزش، خارش و التهاب گلو، سرخی چشم‌ها و گرفتگی بینی و صداست. منشا اصلی این ترشحات مغز است و آنچه از مسیر بینی و چشم خارج می‌شود، «زکام» نام می‌گیرد و ترشحاتی که به حلق و مجاری تنفسی تحتانی ریخته می‌شود، «نزله» نام دارد.