صفحه اول / فرهنگی و هنری / موسیقی و ادبیات / «رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی منتشر شد

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی منتشر شد

«رویای بی‌تکرار» علی زندوکیلی منتشر شد

تازه ترین آلبوم موسیقی علی زندوکیلی خواننده موسیقی ایرانی از روز شنبه ۲۳ بهمن ماه با حال و هوایی متفاوت تر از آثار قبلی این خواننده منتشر شد.

علی_زند_وکیل

دومین آلبوم رسمی علی زندوکیلی از روز شنبه ۲۳ بهمن ماه در حالی منتشر شد که این خواننده معتقد است تازه ترین آلبومش نخستین اثر او با خط فکری مستقل و ایده‌هایی جدید در فضای موسیقی ایرانی است.

علی زندوکیلی که نخستین آلبوم رسمی‌اش را به نام «یادی به رنگ امروز» شهریور ماه سال گذشته با بازخوانی آثاری از بزرگان موسیقی ایرانی روانه بازار موسیقی کرد، دومین آلبوم رسمی خود به نام «رویای بی تکرار» را روانه بازار موسیقی کشور کرد و اعتقاد دارد آلبوم دومش به نوعی نخستین تجربه مستقل او در عرصه موسیقی است و شخصیت مستقل هنری علی زندوکیلی در این آلبوم گنجانده شده است.

زندوکیلی درباره آلبوم جدید و فرایند تولید و انتشار این اثر معتقد است: «این کار را با عشق به مردم سرزمینم تقدیم می کنم و به آنها می سپاریم تا قضاوت کنند. هرکسی به نوعی با یک سری از قطعات این آلبوم ارتباط برقرار می کند و من و مجموعه گروه زند امیدواریم که این آلبوم به دل مردم بنشیند.»

ون پیش از این درباره جزئیات محتوایی آلبوم «رویای بی تکرار» نیز گفته بود: «بعد از بازخوانی آثار قدیمی و همکاری با گروه‌های مختلفی چون دنگ شو و دارکوب، این آلبوم به نوعی نخستین تجربه مستقل و در واقع بیانگر شخصیت هنری من از احساس جاری در ملودی‌ها که اکثرا ساخته خودم است تا انتخاب ترانه‌ها و دیگر جزییات آلبوم که لحظه به لحظه آن را خودم با کمک دوستانم پیش برده‌ام، است

منبع: مهر

این را هم ببینید

جشنواره موسیقی فجر ۹۵

سی و دومین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر با ۱۳ اجرا در شش سالن تهران آغاز شد