صفحه اول / اقتصاد و تجارت / حراج فرش ایرانی فراخوان شد

حراج فرش ایرانی فراخوان شد

حراج فرش ایرانی فراخوان شد

فرش ايراني و صحبت از قدمت آن همواره از موارد مورد علاقه شرق شناسان ايراني وغير ايراني بوده است.ليكن در سالهاي اخير صنعت فرش دستباف به عنوان يك صنعت ملي، به علت كم توجهي، جايگزين فرشهاي ماشيني و حضور فرشهاي ساير كشورها از رونق افتاده است، به همين منظور خانه حراج ملي پس از برگزاري دو دوره حراج ملي، تلاش دارد تا با برگزاري نخستين حراج تخصصي فرش در ايران توجه خريداران و علاقه ‌مندان به اين هنر اصيل ايراني را به خود جلب كرده و اين هنر را به جايگاه اصلي خود بازگرداند.


حراج فرش ایرانی فراخوان شد

 

به گزارش روابط عمومي خانه حراج ملي، به همين منظور خانه حراج ملي از مالكين فرش هاي دستباف نفيس دعوت مي كند تا شناسنامه و تصوير آثار خود را تا تاريخ 15/2/95 به دبيرخانه اين حراج به آدرس تهران، ميدان آرژانتين، خيابان بخارست (احمد قصير) نبش خيابان دهم، طبقه سه، واحد 2 ارسال كنند.
علاقه مندان و مالكان براي كسب اطلاع بيشتر با شماره88504721 تماس بگيرند.
خانه حراج ملي تاكنون اقدام به برگزاري دو دوره حراج ملي آثاري در زمينه ‌هاي نقاشي، نقاشي ‌خط، تذهيب، خوشنويسي، مينياتور، صنايع‌ دستي، فرش دستباف و سوخت چرم كرده است كه با توجه به اينكه دومين دوره حراج ملي نيز با تمركز بر فروش صنايع دستي براي نخستين بار در كشور برگزار شد که مورد استقبال هنرمندان و هنردوستان قرار گرفت.

این را هم ببینید

رونق بازار مسکن در سال ۹۶

نمایشگاه مسکن و املاک تهران بهمن ۹۶

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات از سوم تا ششم بهمن ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.