صفحه اول / گوناگون / بهترین عطرهای پاییزی ۲۰۱۷

بهترین عطرهای پاییزی ۲۰۱۷

بهترین عطر و ادکلن پاییزی ۲۰۱۷

اگر قصد دارید پاییز امسال یک ادکلن پاییزی خوشبو و متفاوت انتخاب کنید بهتر است توصیه های ریچل تن برینک را بخوانید.

بهترین عطرهای پاییزی 2017ادکلن پاییزی مناسب شخصیت شما

وقت آن است عطر های تابستانی خود را کنار بگذارید و با عطر های جدید به استقبال پاییز بروید. ادکلن پاییزی خوب می تواند استایل شما را کامل کند، کافی است از راهنمایی یک متخصص در زمینه عطر و ادکلن استفاده کنید. 

در این متن توصیه های ریچل تن برینک (Rachel ten Brink) پایه گذار Scentbird یکی از محبوب ترین و معروف ترین سایت ها در حوزه عطر و ادکلن، را بخوانید تا بهترین انتخاب را برای پاییز امسال داشته باشید.

ادکلن پاییزی ۲۰۱۷

برخلاف رایحه های تابستانی که معمولا سبک و محتاطانه هستند، رایحه های هوای سرد حالتی قوی تر و جسورانه داشته و ترکیبی از عطر چوب، ادویه و شیرینی را در خود دارند. این تفاوت در رایحه ها باعث می شود، برخلاف تابستان و فصل های گرم که مدام به تمدید ادوکلن نیاز داشتید، در پاییز و فصول سردتر، عطر و ادوکلن هایی را استفاده کنید که از ماندگاری بالاتری برخوردارند. 

ریچل بن برینک می گوید: پایه های بویایی تازه و مرکبات برای تابستان انتخاب های خوبی هستند اما برای هوای خنک تر ماه های پاییزی این ترکیب می تواند بیش از اندازه سبک باشد. پاییز بهترین زمان برای تجربه ترکیبی تازه را گروه های بویایی با نت های قوی تر است. 

جوز هندی، عنبر، چوب صندل و هر رایحه چوب، ادویه و شیرین برای پاییز مناسب است.

تناسبت ادکلن پاییزی با ویژگی های شخصیتی

وقتی گروه بویایی و نت های مورد علاقه خود را انتخاب کردید، باید تصمیم بگیرید که کدام رایحه با ویژگی های شخصیتی شما تناسب دارد، این نکته ای است که برینک در انتخاب عطر و ادکلن بر آن تاکید می کند.

او در باره تناسب ادوکلن و ویژگی های شخصیتی می گوید:رایحه های پاییزی باید بهترین احساس را در شما به وجود آورند. این بهترین زمان برای آن است که رعطرهای پیچیده تری را امتحان کنید و از گروه های بویایی مختلف الهام بگیرید. پاییز فصل رنگ های متنوع است پس شما هم خودتان را در رنگ و بوهای تازه غرق کنید و از امتحان کردن یک رایحه جدید نترسید.

چوب، بهترین انتخاب برای ادکلن پاییزی

همانطور که برگ شاخه های درختان اطرافتان کمتر می شود و شما هر روز بخش بیشتری از تن درختان را می بنید، باید به میزان رایحه چوب در اودکل خودتان هم اضافه کنید. رایحه های گروه بویایی چوب بهترین انتخاب برای پاییز هستند، آن ها حس و حالی گرم دارند که با ترکیب عنبر حال پاییزی شما را کامل می کنند.

این را هم ببینید

اجرای قانون هوای پاک در سال ۹۷

قانون هوای پاک سال ۹۷ اجرا می شود

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه امیدواریم با تصویب آیین‌نامه‌ها، قانون هوای پاک در اوایل سال ۹۷ اجرایی شود، گفت: مردم خود باید تشخیص دهند که کالای آلوده‌کننده نخرند و در مقابل کالای غیراستاندارد مقاومت کنند.