صفحه اول / اقتصاد و تجارت / نمایشگاه و سمینار / اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی

اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی

اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی

این نمایشگاه شامل صنایع دستی و مشاغل خانگی ، وسایل تزئینی ، انواع قلاب ، لباس کودکان ، اسباب بازی ، داروهای گیاهی و انواع بافتنی ها و طراحی روی پارچه است

اولین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی


این نمایشگاه شامل صنایع دستی و مشاغل خانگی ، وسایل تزئینی ، انواع قلاب ، لباس کودکان ، اسباب بازی ، داروهای گیاهی و انواع بافتنی ها و طراحی روی پارچه است که تا پایان دهه فجر همه روزه در ساعات اداری برای بازدید دایر است .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مهریز در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت کارگروه افتصاد مقاومتی مجمع عالی بسیج شهرستان پیگیری و با همکاری بانوان بسیجی راه اندازی شده است .
سرهنگ علی اصغر سلمانی افزود: تقویت و حمایت مشاغل خانگی ، معرفی صنایع دستی ، ایجاد انگیزه و رقابت بین بانوان فعال در حوزه اقتصادی و مشاغل خانگی جزو هدف های برپایی نمایشگاه است .
وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده با همکاری ستاد نمازجمعه مهریز نمایشگاه روزهای جمعه هر هفته دایر است،علاقه مندان می توانند برای معرفی کالاهای خود اقدام کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز یادآور شد: این شهرستان توانمندی های زیادی برای تولید صنایع دستی دارد، باید با به کارگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی، نوآوری های بومی و محلی به صنایع دستی شهرستان رونق داد.
سلمانی افزود: از ماموریت های مهم بسیج ، توجه عملی به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص اجرایی شدن کامل اقتصاد مقاومتی است .
مهریز ۱۰۰ پایگاه مقاومت بسیج و افزون بر ۲۰ هزار بسیجی دارد .
مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

این را هم ببینید

نمایشگاه کتاب

ترفندهای خرید از نمایشگاه کتاب ۹۷

هرساله سلیقه‌های مختلف در ایام اردیبهشت ماه و برگزاری نمایشگاه کتاب راهی این رویداد بزرگ بین‌المللی می‌شوند. در ادامه مطلب به ترفتدهای خرید از تمایشگاه کتاب ۹۷ پرداخته ایم.