صفحه اول / سبک زندگی / افتتاح دهکده سالمندان

افتتاح دهکده سالمندان

افتتاح دهکده سالمندان

دهکده سالمندان

 دهكده سالمندان كشور در نجف‌آباد به همت يكي ازخيرين اين شهر در حال احداث است.


 تاكنون براي ساخت اين دهكده بيش از 10 ميليارد تومان توسط خير نيكو كار محمود حق‌پرستي هزينه شده و براي تجهيز و تكميل ساخت آن بيش از يك ميليارد تومان ديگر موردنياز است.
مديرعامل موسسه خيريه امداد سالمندان نجف آباد با بيان اينكه فاز اول اين مركز در زميني به مساحت 30 هزار مترمربع در حال ساخت است و در ارديبهشت سال جاري افتتاح خواهد شد، گفت: 17هزار مترمربع زمين اين مجموعه توسط حاج محمود حق پرستي تامين و 13هزار مترمربع نيز توسط موسسه خيريه امداد سالمندان خريداري شده است.
وي ظرفيت نگهداري اين مجموعه را  150 سالمند اعلام كرد و گفت: برگزاري كلاس‌هاي تفريحي، فرهنگي، شعرگويي، پرورش گل و پرندگان از جمله برنامه‌هاي دهكده سالمندان نجف‌آباد خواهد بود.
پوراسماعيلي افزود: مهد سالمندان از ديگر بخش‌هاي زير مجموعه موسسه امداد سالمندان است كه روزانه به بيماران معلول، ضايعه نخاعي غيرجانباز و ام‌ اس خدمات ‌دهي مي‌ كند.
وي افزود: مهد سالمندان نجف‌آباد در زميني به مساحت 12 هزار مترمربع با زيربناي 2 هزار مترمربع در حال ساخت است و روزانه به سالمندان سرويس‌ دهي مي‌ كند.
شهرستان نجف آباد در 30 كيلو متري غرب اصفهان قرار دارد.

منبع : اینترنت

این را هم ببینید

کارگاه آموزشی طراحی کسب و کار در گیاهان دارویی

تقویت حافظه با گیاهان دارویی

همه دوست دارند حافظه قوی داشته باشند و مطالب را مانند ابر کامپیوتر به ذهن بسپارند و هر زمان که بخواهند به یاد بیاورند، تاثیر شگفت انگیز تغذیه بر تقویت حافظه بر هیچ کسی پوشیده نیست در این مطلب به تاثیر مواد غذایی و گیاهان دارویی بر تقویت حافظه پرداخته ایم.